کیسه پشتی

کیسه پشتی(کیسه پشت شور، کیسه کمری) نوع کاربردی کیسه حمام برای شستشو قسمت پشتی بدن است. با توجه به کاربرد بسیار مهم کیسه حمام برای شستشوی بدن، نوع کیسه پشتی مصرف کنندگان زیادی دارد.

یاس الوند با هدف پوشش کامل نیاز بازار داخلی، علاوه بر انواع لیف و کیسه حمام، کیسه پشتی را با مواد درجه یک و کیفیت بالا تولید می نماید. کیسه پشت شور می تواند با توجه به سفارش مشتری، با درجه کیفیت های مختلفی تولید گردد. به عنوان مثال کیسه حمام می تواند به سفارش مشتری مخصوص استفاده کوتاه مدت و کیفیت بالا تولید شود، که قیمت پایین تری داشته باشد.

با سپاس از حسن توجه شما، جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کیسه پشتی اعلا سه شانه
کیسه پشتی اعلا سه شانه

محصولات کیسه پشتی یا کیسه پشت شور

کیسه پشت شور با توجه به کاربرد آن در طرح های محدودی تولید می گردد. با این حال امکان سفارش کیسه پشتی با شرایط و کیفیت مورد نظر نیز میسر می باشد. یاس الوند با توجه به نیاز جامعه به ملزومات بهداشتی و وسایل نظافت شخصی، سعی در پوشش کامل نیازهای جامعه در این زمینه دارد. ما با تکیه بر دو دهه فعالیت مستمر در امر تولید ملزومات بهداشت فردی، کیسه حمام پشتی را با کیفیت بالا و برای استفاده کاربردی تولید می نماید. جهت سهولت دسترسی اقشار جامعه توزیع و فروش محصولات کیسه حمام یاس الوند، به صورت فروش عمده می باشد. همچنین مجموعه های مختلف، که نیاز مستمر و یا خرید کلی انواع محصولات لیف و کیسه حمام دارند، می تواند با مدیر فروش مجموعه جناب آقای حمیدرضا نیک انجام تماس گرفته و اطلاعات بیشتر را دریافت نمایند. در ساعات غیرکاری نیز می توانید درخواست خود را ازطریق فرم تماس ثبت نمایید، تا همکاران ما پس از بررسی درخواست شما  قیمت و پیش فاکتور خرید کلی انواع لیف و کیسه را برای شما ارسال نمایند.