کیسه دستی

کیسه دستی وسیله ای پرکاربرد و بسیار مفید برای شستشوی بدن است. کیسه دستی حمام معمولا به همراه سفیدآب استفاده می شود. سفیدآب به عنوان قدیمی ترین ماده لایه بردار پوستی در جهان شناخته شده است. متاسفانه به دلیل تبلیغات بسیار فراگیر و اغلب گمراه کننده، مردم به جای استفاده از روش هاس سنتی و بدون خطر به استفاده از روش ها شیمیایی روی آورده اند که علاوه بر هزینه زیاد، در درازمدت می تواند بر سلامت عمومی بدن تاثیر بگذارد. سفیدآب با دارا بودن ترکیبات روی و یا نقره به همراه چربی حیوانی، نه تنها هیچ خطر و عوارضی ندارد بلکه به عنوان یک لایه بردار موثر شناخته شده است.

یاس الوند با در نظر گرفتن کیفیت محصولات به عنوان مهمترین الویت، کیسه حمام را با مواد درجه یک و کیفیت بالا تولید می کند.

جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کیسه مشکی دوخت سبز

محصولات کیسه دستی

یاس الوند برای پوشش تمامی نیاز های بازار مدل های متنوعی از کیسه حمام را تولید و به صورت عمده فروشی در بازار توزیع می نماید. کیسه دستی در طرح های مختلف و قدرت تمیزکنندگی مختلفی دوخته می شود. هر شخصی با توجه به شرایط بدنی خود می تواند نوع مناسبی از کیسه حمام را برای شستشو استحمام انتخاب نماید.

برای اطلاع از قیمت و شرایط خرید کیسه دستی حمام به صورت عمده می توانید با همکاران ما در تماس باشید.