لیف توری

لیف توری حمام به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل برای شستشوی بدن است.  لیف حمام توری به دلیل ظریف بودن، قدرت شتسشوی زیاد و خاصیت لایه برداری سطحی از پوست محبوبیت زیادی پیدا کرده است.لیف ها توری حمام در مدل های توپی و لیف پشتی تولید می شود. لیف توری از جنس پلیمرهای بهداشتی تولید شده که ساختار مشبک آن قابلیت تمیز کنندگی زیادی دارد. طراحی لیف توری توپی به گونه ای است که شما می توانید فشار منتقل شده به پوست را به طور کامل کنترل کنید. با اعمال فشار بر روی پوست عمل لایه برداری سطحی از روی پوست انجام شده و سلول های مرده و موارد اضافی لایه پوستی را دفع می کند.لیف توری در حالی به عنوان یک لایه بردار سطحی عمل می کند که ظرافت بالایی نیز دارد.

یاس الوند با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت اقدام به تولید انواع لیف توری نموده است. لیف های توری در انواع توپی، پشت شور تکی، دوبل و سوبل تولید می شوند. تفاوت لیف پشت شور در اندازه و عرض مفید لیف برای شستشوی بهتر بدن است.

نکته ای که در مورد لیف توری مهم است، قابلیت کنترل فشار بر روی پوست است. در روش های قدیمی شستشوی بدن در ایران، با استفاده از سفید آب به همراه کیسه فشار مستقیمی روی پوست اعمال می شد. فشار اعمال شده باعث حذف ضایعات سطحی پوست و چربی ها شده و در نتیجه پوست بسیار بهتر تنفس می کند. به علاوه زمانی که لایه های پوستی با فشار فیزیکی تحریک می شود، سلول های کلاژن ساز پوست تحریک شده و عمل بازیابی لایه های پوستی تقویت می شود. سنگ پا یک نمونه خشن تر لایه برداری سطحی از پوست است، که قدرت و نتایج بهتری در عمل تحریک لایه های پوستی دارد.

با سپاس از حسن توجه شما، جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

انواع لیف توری پشت شور
انواع لیف توری پشت شور
لیف توری توپی
لیف توری توپی

انواع لیف توری

یاس الوند با تکیه بر 2 دهه فعالیت مستمر در عرضه تولید محصولات بهداشتی، همواره بهترین محصولات مورد نیاز بازار را تولید و عرضه می نماید. کیفیت یکی از شاخصه های مهم موفقیت ما در طول فعالیتمان بوده است. لیف توری یکی از انواع مدل های لیف حمام است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از مواد اولیه درجه یک، و طراحی در ابعاد مختلف برای همه سنین، نیاز بازار به لیف توری را تامین نموده ایم.

برای رفاه حال مصرف کنندگان، تولیدات لیف توری یاس الوند با روش عمده فروشی و ارسال به شهرستان ها صورت می گیرد.