لیف عروسکی

لیف عروسکی محبوبترین نوع لیف برای کودکان و نوجوانان که با هنر قلاب بافی و به صورت دستی بافت تهیه می شود. ظاهری زیبا و جذاب لیف عروسکی باعث شده تا کودکان به استحمام تشویق شوند. مهمتر از آن جنس لیف حمام عروسکی دستبافت است اکه از نخ آکرولیک و پنبه ای بافته و تولید می شود. نخ پنبه ای علاوه بر دارا بودن ظرافت کاربرد و عدم حساسیت زایی، قابلیت بسیار مناسبی در شتستشوی بدن و بهداشت شخص دارد. خاصیت مناسب لیف های نخی مزایای بسیاری در بهداشت و سلامت بدنی شخص دارد. با اعمال شستشوی مناسب بر بدن، و باز شدن منافذ تنفسی پوست، علاوه بر کیفیت تمیزی طراوت و زیبایی را به ارمغان می آورد. همچنین زمانی که با رفع مواد ناخواسته سطح پوست مثل چربی و یا مواد شیمیایی باقی مانده از مواد آرایشی منافذ پوست باز می شود، پوست بهتر تنفس کرده، تعرق پوست تقویت شده و سموم بدن از این تریق دفع می شود.

یکی از بزرگترین اشتباهات در دنیای امروز، جلوگیری از تعرق بدن به روش های مختلف(بوتاکس و موادشیمیایی منفعل کننده غدد تعرق) است. تعرق یک روش برای دفع سموم و مواد اضافی بدن است که به طور طبیعی بدن انسان به آن نیاز دارد. حذف تعرق بدن باعث رسوب این مواد و سموم در بافت های داخلی بدن می شود که به مرور زمان مشکلات مزمنی به وجود می آورد. بخشی از این سموم با تاخیر بیشتر از طریق خون جذب و دفع می شود که موجب تحمیل شرایط نامناسب بر سیستم ایمنی بدن شده، و ما را در مقابل عوامل بیماری زا آسیب پذیر تر می کند. به یاد داشته باشید تعرق یک رفتار طبیعی بدن برای دفع سموم و مواد اضافی برای رشد و سلامتی است. برای رفع بوی نامطبوع تعرق استحمام و رفع موهای زائد بهترین راه حل است، و پاک کردن صورت مساله(بوتاکس ضد تعرق) بدترین راه حل.

با سپاس از حسن توجه شما، جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

لیف عروسکی
لیف عروسکی

انواع لیف عروسکی

لیف عروسکی را می توان یکی از انواع لیف های دستبافت برشمرد که از گذشته کاربرد فراوانی در ایران(فلات ایران) داشته است. با ابتکار و خلاقیت هنرمندان قلاب بافی، عناصر کودکانه و فانتزی به بافت لیف اضافه شده تا جذابیت بیشتری برای کودکان داشته باشد. کودکان با استفاده از این نوع لیف به طور خودکار از مزایای بیشمار استحمام و بهداشت آشنا شده و همواره اهمیت نظافت را به خاطر می سپارند. یاس الوند با توجه به نیاز بازار مصرفی، همواره سعی در عرضه محصولات با کیفیت عالی دارد. لیف دستبافت عروسکی تولید شده توسط یاس الوند، به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و بافت حرفه ای همواره در صدر لیف های عروسکی قرار دارد.

مدل های لیف عروسکی

لیف های عروسکی برای کودکان خیلی جذاب هستند و با تهیه و یا بافتن این لیف ها می توانید کودکان را برای حمام رفتن تشویق کنید. این لیف ها توسط هنر قلاب بافی تهیه و تولید می شوند که می توانید از این الگو ها برای بافت لیف عروسکی استفاده کنید.