لیف ماشینی

لیف حمام ماشینی پر استفاده ترین ملزومات بهداشتی و شستشوی فردی است. به دلیل استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک در بافت لیف ماشینی هزینه تولید این نوع لیف به طور قابل توجی کاهش می یابد. لیف حمام ماشینی یا همان ماشین بافت با استفاده از مواد اولیه مختلف و در طرح های متفاوتی تولید می شود. یاس الوند با توجه به نیاز بازار به اجناس ارزان قیمت تولید این نوع لیف را در دستور کار قرار داده است. برای حفظ کیفیت لیف تولیدی، یاس الوند از بهترین مواد اولیه در تولید خود استفاده می کند.

با سپاس از حسن توجه شما، جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

محصولات لیف ماشینی

لیف ماشین بافت به دلیل هزینه پایین تولید بسیار مورد توجه قرار گرفته است. انواع مختلفی از لیف های حمام در به صورت ماشین بافت تولید و توزیع می شود. لیف ماشینی در انواع دست و پشت شور با تنوع رنگ مختلفی تولید می گردد.

یاس الوند به عنوان بزرگترین تولید کننده لیف در داخل کشور با تولید انواع مختلفی از لیف های ماشینی نیاز بازار را به خوبی پوشش داده است. توزیع و فروش محصولات تولیدی یاس الوند به صورت عمده فروشی بوده و شما می توانید سفارش خود را از طریق تماس تلفنی و یا فرم تماس ثبت نمایید.