لیف دستبافت

یاس الوند با هدف عرضه کالای با کیفیت، همواره تولید لیف دستبافت را در الویت قرار داده است. تولید لیف دستبافت حمام مشکلات و هزینه های بیشتری دارد؛ اما تعهد یاس الوند به ارایه اجناس با کیفیت و همچنین حفظ میراث گذشتگانمان، موجب شده تا تولید لیف دستبافت در الویت قرار گیرد. لیف دست بافت حمام با استفاده از انواع نخ های پنبه ای و یا کاموا و به صورت کاملا دستی بافته می شود. طول عمر و کیفیت شستشوی لیف دستبافت، از دیگر لیف ها بیشتر است.

جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

انواع لیف دستبافت

انواع لیف دستبافت تولید شده در یاس الوند:

تولید لیف دستبافت

لیف دستبافت قدیمی ترین و پرکاربردترین نوع لیف حمام می باشد. از گذشته های دور ایرانیان به روش قلاب بافی و با استفاده از نخ پنبه ای لیف حمام را می بافتند. عمر لیف دستبافت به گذشته های دور و زمانی که بهداشت برای دیگر جوامع اهمیت نداشت باز می گردد. کارآیی لیف دستبافت برای شستشوی بدن موجب شده تا این لیف تا به امروز مورد استقبال و استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل استفاده از نخ پنبه ای حساسیت زا نیست. جنس نخ پنبه ای باعث می شود تا فشار مناسبی روی پوست اعمال شود. این فشار علاوه بر تمیز کردن سطح پوست از مواد و چربی های اضافی، لایه های پوستی را نیز برای بازیابی خود تحریک می کند. یکی دیگر از خواص مهم لیف دستبافت تقویت خون رسانی در لایه های پوستی است. افزایش خون رسانی در لایه های پوستی موجب سرعت بخشیدن به عمل دفع عوارض نامطلوب پوست و افزایش سرعت بازسازی پوست می شود. در نتیجه شما بدون استفاده از روش های زیبایی گران و یا لوازم آرایش شیمیایی طراوت و تازگی را به پوست خود باز می گردانید.

این نوع لیف تقریبا در همه مناطق کشور در طرح های مختلف وبه صورت سنتی و دستی بافته می شوند. یاس الوند با در نظر گرفتن سلایق مختلف مشتریان، سبد کاملی از محصولات لیف حمام دستبافت را تولید و روانه بازار می کند. لیف دست بافت با استفاده از مواد اولیه مختلفی از قبیل نخ پنبه ای، نخ کاموا و حتی توری بهداشتی بافته می شود. مهمترین الویت تولید لیف دست بافت حمام در یاس الوند حفظ کیفیت و کارآیی بالای لیف می باشد.

فروش لیف دستبافت به صورت عمده فروشی بوده، شما می توانید با انتخاب چند محصول و تهیه یک پکیج اختیاری از محصولات ما، با قیمت مناسبی خرید خود را انجام دهید. کافیست که درخواست خود را از طریق فرم تماس برای ما ارسال نموده، تا در اولین فرصت پس از بررسی سفارش با شما تماس بگیریم.

قیمت لیف حمام دستبافت

جهت اطلاع از قیمت انواع لیف حمام دستبافت، قیمت لیف کاموا، قیمت انواع لیف فانتزی با همکاران ما تماس بگیرید.