کیسه حمام

کیسه حمام از قدیمی ترین و پرکاربردترین ملزومات شستشوی بدن در ایران است. کیسه حمام با قابلیت پاک کنندگی قوی نقش اساسی در زدودن آلودگی های سطح پوست دارد. تا به این طریق، مواد اضافی را از لایه پوستی حذف کرده، موجب تنفس بهتر پوست شده و در نهایت با اعمال فشار بر پوست سلول های کلاژن ساز پوست را تحریک نماید. تحریک سلول کلاژن ساز باعث تقویت فرآیند بازسازی پوستی می شود.

کیسه های سنتی به دلیل کاربرد قابل قبولی که ارایه می دهد از دیرباز مورد استفاده ایرانیان بوده است. حتی با وجود انبوه وسایل و مواد شستشو دهنده بدن، هیچ کدام تمامی فواید کیسه سنتی حمام را پوشش نمی دهد. مهمتری علت این امر اعمال فشار مستقیم بر پوست بوده کهفواید بسیاری برای بدن و لایه پوستی دارد. زمانی که با اعمال فشار کنترل شده از کیسه حمام استفاده می کنید، یک لایه برداری سطحی از پوست اتفاق می افتد. همزمان با این عمل لایه های پوستی و سلول های کلاژن ساز پوست نیز تحریک شده و بر پوست بدن طراوت و تازگی خاصی می بخشد. نکته ای که در مورد کیسه حمام سنتی قابل توجه است، عدم استفاده از مواد شیمیایی است که در دراز مدت می تواند برای بدن مشکل آفرین باشد. متاسفانه امروزه علم پزشکی در حوزه های گسترده ای تحت نفوذ و کنترل دلالان و سودجویان قرار گرفته که محصولات بهداشتی و پزشکی را بدون در نظر گرفتن عواقب آن بر سلامتی در دراز مدت، تبلیغ و توزیع می کنند.

یاس الوند به عنوان بزرگترین تولید کننده ملزومات بهداشتی و شستشوی بدن، توجه ویژه ای به تولید و عرضه کیسه حمام دارد. استفاده از مواد با درجه یک موجب شده تا کیسه های تولیدی کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. کیفیت کیسه حمام یاس الوند هم در زمینه خاصیت تمیزکنندگی و لایه برداری و هم در زمینه طول عمر کیفیت قابل قبولی دارد. یاس الوند کیسه حمام را در دو نوع کیسه دستی حمام و کیسه پشت شور حمام تولید و رانه بازار مصرف می کند.

جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

کیسه مشکی حمام اعلا
کیسه حمام اعلا

انواع کیسه حمام

کیسه حمام به عنوان قدیمی ترین وسیله شستشوی بدن در دو نوع کیسه دستی حمام و همچنین کیسه پشت شور حمام تولید و عرضه می گردد. یاس الوند با در نظر گرفتن نیاز بازار به این وسیله بهداشتی، کیسه حمام را در نوع دستی و پشت شور تولید نموده و به صورت عمده فروشی به بازار مصرف می رساند. نکته قابل توجه در مورد کیسه حمام تولید شده توسط یاس الوند، کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب است. از طرفی نیز یاس الوند با تکیه بر روش عمده فروشی سعی دارد تا تولیدات خود را با کمترین قیمت ممکن به دست مصرف کنندگان برساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید کیسه حمام با شماره های موجود تماس گرفته و یا برای ما پیام فرستاده تا پس از بررسی سفارش در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.