خانه / درباره یاس الوند / تولیدکننده لیف و کیسه حمام

تولیدکننده لیف و کیسه حمام

یاس الوند

گروه تولیدی یاس الوند اولین تولیدکننده لیف و کیسه حمام به صورت صنعتی در ایران است که برای اشتغالزایی و تولید در ایران تلاش میکند

تولید لیف و کیسه حمام به صورت صنعتی

گروه تولیدی لیف و کیسه و لوازم بهداشتی حمام یاس الوند تولیدکننده لیف و کیسه حمام به صورت صنعتی و کاملا مکانیزه
یاس الوند لیف و کیسه هایی با کیفیتی کاملا منحصر به فرد تولید میکند که نمونه آن را در کشور در حال حاضر پیدا نمیکنید.
لیف و کیسه حمام از سالیان قبل مورد استفاده برای بهداشت افراد و خانواده بوده است.

خرید لیف حمام و کیسه حمام

تولیدکننده محصولات بهداشتی خانه و خانواده با سابقه ای طولانی بیش از دو دهه در امر تولید مفتخر است که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی لیف و کیسه حمام در کشور میباشد.

از آنجا که سلامت بهداشت مصرف کننده محترم هدف اصلی مدیریت و پرسنل شرکت می باشدلذا جهت رسیدن به این هدف مهم کلیه محصولات یاس الوند با دارا بودن کیفیت بالا از قیمت مناسب نیز برخوردار است و سعی بر آن شده که از بهترین پارچه نو و بهداشتی و مواد اولیه در آن بکار گرفته شود.

به یاری و لطف خداوند و تلاش کارکنان توانسته ایم نظر مصرف کننده محترم را جلب کنیم و نظر بر آن است که با تنوع محصولات شرکت بیش از پیش نظر شما مصرف کننده گرامی را فراهم کنیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید::

09189087286 (مدیر فروش)
09182928538

جهت عقد قرار داد سفارش عمده برای سازمان هایی مانند ستاد پشتیبانی ارتش برای تولید عمده لیف برای تجهیز سربازان و نیز استحقاقی سربازان آموزشی آماده هستیم همچنین برای سالن های حمام زنجیره ای و نیز سفارش عمده برای استخر ها و پارک های آبی و نیز برای هتل های زنجیره ای میتوانیم کیسه حمام و لیف حمام اختصاصی با مدل و طرح مد نظرشان تولید کنیم.

رضایت مشتریان و بالا بردن کیفیت کار در همه زمینه ها در همه زمان ها یکی از مهمترین اهداف ماست که امید است در این راستا با کمک شما و استفاده از نظرات شما مشتریان موفق شویم که اگر امر و فرمایشی هم داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

درباره ی مدیریت تولیدی یاس الوند

شرکت تولیدی یاس الوند تولیدکننده لوازم بهداشتی حمام از جمله لیف و کیسه حمام که برای اولین بار در ایران لیف و کیسه را به صورت صنعتی تولید کرده است: تلفن: 09189087286 (مدیر فروش) 09189029833

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *