محصولات جانبی

شرکت تولیدی یاس الوند، طیف گسترده ای از ملزومات بهداشتی و نظافتی را تولید عرضه می کند. این  شرکت علاوه بر تولید انواع لیف و کیسه حمام، در زمینه تهیه و توزیع محصولات جانبی نظیر پک بهداشتی هتل و استخر، سنگ پا، سفید آب یا همان روشور سنتی، اسکاچ دستبافت، نخ لیف بافی و نخ ابریشم فعالیت دارد.

با سپاس از حسن توجه شما، جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط خرید عمده تماس بگیرید؛ همچنین میتوانید با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

یاس الوند علاوه بر تولید و توزیع محصولات بهد اشتی، مواد اولیه تولید را نیز به صورت عمده عرضه می کند تا تولید کنندگان خانگی نیز بتوانند به راحتی مواد اولیه تولید انواع لیف  و بافتنی های مختلف را تهیه نمایند. نخ لیف بافی، نخ کاموا و حتی نخ ابریشم استفاده گسترده ای در بافت ملزومات بهداشتی و حتی بافت البسه دارند. یاس الوند با توجه به نیاز تولیدکنندگان خرد به مواد اولیه با کیفیت مناسب انواخ نخ پنبه ای، کاموا و ابریشم را به صورت کیلویی و با قیمت بسیار مناسب تهیه و توزیع می نماید.

یکی دیگر از محصولات جانبی یاس الوند، پک بهعداشتی هتل و استخر است. پک بهداشتی به دلیل خاصیت یکبار مصرف بودن و همچنین نیاز اماکنی مانند هتل و استخر به وسایل بهداشتی و نظافتی، برای هتل ها و استخر ها بسیار مقرون به صرفه است. پک بهداشتی یاس الوند می تواند به سفارش مشتری و به صورت دلخواه آماده و ارسال گردد. 

لیست سایر محصولات جانبی یاس الوند

یاس الوند با توجه به نیاز بازار مصرفی کشور به محصولات بهداشتی و نظافتی همواره در تولید محصولات بهداشتی با کیفیت فعالیت دارد. لازم به ذکر است که فروش در یاس الوند به صورت عمده فروشی و فروش کلی محصولات بهداشتی می باشد. با توجه به نیاز خود می توانید با همکاران ما در تماس بوده و علاوه بر قیمت محصولات جانبی از شرایط فروش نیز اطلاعات کسب نمایید.